قبل از خرید به تمامی نکات توجه کامل داشته باشید و قبل از خرید توضیحات هر محصول را با دقت بخوانید در مورد فایلهای ریمپ مسئولیت انتخاب فایل درست و دانلود صحیح به عهده کاربر میباشد.

استفاده از فروشگاه کارجاب به منزله پذیرفتن قوانین آن است که در ادامه تشریح داده خواهد شد.

همچنین قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است، این تغییر در همین صفحه درج و به روزرسانی می‌شود. مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات برعهده کاربران است.

در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین فروشگاه اینترنتی کارجاب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است لذا اجرای این قوانین دوسویه است و کاربران نیز ملزم به رعایت آنند.

کارجاب ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت درخواست عضویت و کسب اطلاعاتی را از کاربران می نماید ، برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و همچنین جزییات سفارش شما از طریق ایمیل و پیامک ارسال میشود.

همچنین در صورت توافق کاربران اطلاعاتی همچون محصولات، پیشنهادات ویژه فروش، خبرنامه و تخفیفات و  …  از طریق ایمیل یا پیامک ارسال میگردد.

اگر تمایلی به دریافت این اطلاعات ندارید، می‌توانید عدم توافق خود را اعلام کنید.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تمامی آموزش های سایت برای یک سیستم کد گذاری می شود و قابل اجرا روی چند سیستم نیست.

تمامی آموزش های سایت روی ویندوز 7 یا xp  بطور پیش فرض قابل اجراست و در صورت درخواست برای ویندوزهای بالاتر بصورت جداگانه ارسال میشود.

کارجاب هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعمیر بردهای گفته شده در اموزشها را ندارد و تعمیر آنها بستگی به توانایی تعمیرکار مربوطه و نیز دستکاری نشدن برد دارد.

پیش نیاز اموزشهای بردهای خودرو آشنایی با الکترونیک-برق خودرو و نقشه خوانی می باشد. در غیر این صورت از خرید اموزش خود داری فرمایید.

زمان اجازه دانلود فایلها پس از پرداخت 48 ساعت میباشد.

درصورت دانلود فایل ونگرفتن کد فعال سازی 95% هزیته در صورت کنسلی برگشت داده خواهد شد.در غیر اینصورت برگشت امکان پذیر نیست.